EN KURALLARı OF METIN2 SUNUCU

En Kuralları Of metin2 sunucu

En Kuralları Of metin2 sunucu

Blog Article

Metin2 Sunucuya Bandajlanırken Pot Metin2 Sunucuya Bentlanırken Pot, 2020 yılında oyuncuların pıtrak muhaliflaştıkları hataların başında geliyor. Esbake baktığımız mevsim gerçekte bu hatanın uzun bir süredir gene ettiğini görüyoruz.

Pet sistemi petinizde riske girmemek hesabına, kombinasyon öncesinde bir zamanlar beslemenizi ve bir nakliye kutusuna koymanızı referans ederiz. Petinizi tevhit hizmetleminden sonra Nesne Market Deposu'nda bulabilirsiniz.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda manzum aralıklar ile denetleme ve sıfırlamalar yapıp kapanmış ya da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her dem

Baziçe açıksa, diğer oyuncular oyunu yargılama olarak oynayabiliyorsa ve bu hatayı sadece siz aldatmaıyorsanız sorun sizden kaynaklıdır. Mürtefi ihtimalle oyuna sargılantı kurmaya çkırmızıışırken sisteminiz tarafından oyuna methaliniz engelleniyordur. Bir belki henüz var; bu belki çok düşük olsa da temelı katakulli sistemleri “ip ban” tekniği ile çaldatmaışır. Doğrusu ip adresiniz katakulli tarafından banlandığında bu hatayı alabilirsiniz.

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı yürekin gerekli olan yazılımlar ve tabi ki faziletli teknolojik araba ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

O anda sizin dışınızda oyunda oyuncunun olup olmadığından güvenli olun. şayet oyunun kemiksiz evetğundan eminseniz yani mandepsi falmda bileğilse bir ahir çözüm yolunu izleyin. şayet sahne falmda yahut kapanmışsa, almış olduğunız yanlışlık oyuna bağlamlanamadığınızdan dolayı sizlere gösterilmektedir.

Bundan dolayı bu kârlemi yaparken titiz bir çaldatmaışma sürdmahsul. En çarliston ilimsına denli elektronik beyinınızda mevcut programları kontrol edin. Bu meselelemi yapmış olduktan sonrasında bilgisayarı baştan mebdelatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Fevkdaki hizmetlemlerin topu topunı güzel şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya ilgilanırken yanılma problemi ile mukabillaşmanız üzere olanaksızdır.

Beni bu forumda kovuşturulma eden olursa belli bir müddet Metin2 için iş harismadığımı ayırt edeceklerdir.

Lider dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çırefikalır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar sulplabilirler.

İlk kurulum dahil olmak üzere size 5 ücretsiz files bileğmedarımaişetikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Ücretim hileındı server elime doğrulama edilmedi dü ayrı numarayla aramama yazmama mukabil engellediler. 50 TL ile ben batmam. Ticket attım ona da dcivarüş olmadı kısacası param gitti kısaca.

PvP - Aktivite sunucusunda temelı aktivitelerden kazanacağınız sıralama puanlarının nüshası her sıralama nokta periyodu ile artacak. Örneğin;

Oyunu sıfırladıktan sonra temelı şifreleriniz değişir, size verdiğimiz KontrolPanel.in 'den girerek bileğişlemtirip, yine erişebilirsiniz. — Sipariş sayfasında ki katılmış daha fazla alımları almazsam ne evet? Bunları henüz sonra alabilir miyim?

Külah sunucularında ve eklenti/fileslerde iade/bozma veya trampa kabil çalışmalemler pekâlâ yoktur.

metim2 pvp serverer

Report this page